Lokalita

Nachází se nedaleko samotného centra Ostravy, kousek od Masarykova náměstí na Zámostní ulici.
V prostorách studia v 1. NP najdete plně vybavený cvičební sál pro 6 – 14 osob, šatnu s recepcí, kde můžete posedět a občerstvit se a malý obchůdek s produkty Nobilis Tilia, bylinkami a doplňky pro jógu. V případě potřeby je možno zajistit bezbariérový vstup.
V 2. NP budovy se nachází menší sálek pro individuální lekce, konzultace a masáže.

Zázemí studia

Jako největší přednost vnímáme individuální přístup ke všem klientům.
V Lanade se necvičí ve velkých skupinách 20 a více lidí, kapacita cvičebního sálu je omezena na pouhých 10, ve výjimečných případech na 14 cvičících osob. Některé lekce jsou dokonce omezeny na maximálně 6 klientů. Jde nám o kvalitu, nikoliv o kvantitu.
Výjimečnost souvisí také s myšlenkou poskytovat prostory a aktivity maminkám s malými dětmi. Aby si i maminky, které celodenně pečují o své malé děti, mohly dopřát jógu nebo přijít na seminář, který je zajímá, otevřeli jsme Lanade jak dospělým, tak jejich dětem, které mohou být na vybraných akcích a lekcích jógy přítomny se svými rodiči.
Prostory centra jsou zařízeny nejen na cvičení jógy, ale také pro pobyt rodičů s malými dětmi.
Najdete zde veškeré potřebné vybavení pro lekce jógy – jogamatky, jogabloky, bolstery, meditační polštáře a pásky na jógu. Pro lekce s dětmi jsou nachystány také hračky a velká hrací podložka.

Historie studia

Studio Lanade je zde pro vás od roku 2018. Lanade je malé studio s příjemnou rodinnou atmosférou a individuálním přístupem ke každému klientovi.
Na začátku byla myšlenka vytvoření prostoru pro cvičení a seberozvoj pro ženy s malými dětmi, nyní centrum Lanade slouží především jako prostor pro jógu a další pohybové lekce a workshopy zdravého pohybu. Probíhají zde také vzdělávací semináře a předporodní kurzy pro ženy a páry.
Setkat se zde můžete s našimi stálými lektory jógy a Feldenkrais metody, ale také s lektory externími, kteří přicházejí přednášet na různá témata týkající se alternativní medicíny, výchovy a zdravého životního stylu.
Stále se snažíme Lanade vylepšovat a zútulňovat, aby se zde návštěvníci cítili dobře a rádi se sem vraceli.