LEKTOŘI


Mgr. Jana Dudová
Původně jsem vystudovala učitelství, pak jsem se ale stala maminkou tří dětí, a můj původní směr i všechny mé dosavadní cíle se začaly velmi proměňovat. Objevila jsem sílu a chuť dělat věci tak jak cítím, že je správné a stala jsem se dulou a posléze lektorky jógy.
Nyní věnuji většinu svého úsilí (rozumějte v pracovním životě) józe a přípravě žen na porod, většina mého času však stále patří rodině a péči o ni. Józe se ve vlastní praxi věnuji již od dětství, už ani nevím, kdy jsem se s ní setkala poprvé. JIsté je, že mne vždy přitahovala ať už v podobě ásan nebo filosofie, kterous sebou nese. Předávat střípky svých vědomostí jako lektorka jsem začala v roce 2017. Jsme vděčná, že mne má rodina a všichni lidé, kteří ke mně chodí zacvičit si jógu podporují na mé cestě být lepší lektorkou jógy, a že díky nám všem může být Lanade, ve kterém se můžeme společně setkávat.
Jsem zakladatelkou studia Lanade a spoluzakladatelkou organizace Lanade, z.s., která pořádá vzdělávací akce pro maminky a rodiny s dětmi.

S Janou se můžete v Lanade potkat na těchto lekcích:
Hatha jóga pro zdraví
Gravidjóga
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga pro předškoláky
Jóga pro školáky
Předporodní příprava

Jana Košař
Jóga si mne vyhledala v době, kdy můj život matky s malými dětmi, zaměstnáním na plný úvazek a neustálým obstaráváním rodiny, příliš neposkytoval prostor pro mou duši. Stala se mou neoddělitelnou částí. V józe jsem našla pevnou kotvu v časech, které lze nazvat bouřlivými, kdy v mém životě nezůstal kámen na kameni. Jóga podnítila můj hluboký zájem o psyché natolik, že jsem se vzdělávala v oboru teoretické psychoterapie a věnovala svůj čas studiu kineziologie. Pro mne je jóga propojením těla fyzického, mentálního, emocionálního i mé esence. Pevně mne vede životem k rovnováze na všech úrovních a ve všech tělech už hezkou řádku let. Věřím, že může být cestou pro každou bytost, proto ji s láskou předávám každému, koho osloví.

S Janou se můžete v Lanade setkat na následujících lekcích: Jin Jóga

Kateřina Ondrášková
Vlastní bolest duše a zdravotní problémy mne dovedly k poslání a práci sama se sebou a poté s druhými lidmi. Svou pouť jsem začala v roce 2016 jako masérka, poté se přidala práce s podvědomím, numerologie a energetické terapie. Právě vedené meditace mi pomohly pochopit, jak hluboko jsou uloženy naše křivdy a karmická pouta k druhým lidem. Jak důležité je osvobodit se od minulosti, pochopit ji, abychom mohli žít lépe v přítomnosti. Kromě vedených meditací se nyní věnuji přednáškám na téma vysoká citlivost a také osobním konzultacím. Velmi mne naplňuje pocit, když vím, že jsem někomu pomohla na jeho cestě. Sama procházím transformací své duše, učím se novému chápání a vnímání reality a odkrývání vlastní temnoty. Ve volném čase ráda čtu, chodím na procházky se svou fenkou Hunny, miluji hudbu a květiny.

S Katkou se můžete potkat na těchto lekcích: Vedené meditace


Bc. Petra Lancová
Studovala fyzioterapii v Ostravě a Olomouci a Feldenkraisovu® metodu ve Vídni na Feldenkrais Institut Wien pod vedením Jeremy Krausse. Feldenkraisově® metodě se plně věnuje od ukončení studia v únoru 2015, vede pravidelné lekce (ATM®) a workshopy pro veřejnost, individuálně pracuje se “žáky” (kteří se učí sobě lépe rozumět) formou Funkční integrace (FI®) a na míru tvořených ATM® lekcí. Ve volném čase se věnuje současnému tanci, kontaktním improvizacím, zajímá se o hlubinnou psychologii, práci se sny a o psychologickou interpretaci pohádek.

S Petrou se můžete v Lanade potkat na těchto lekcích: Feldenkraisova metoda
Michaela Matochová
Upřímně věřím v dobro člověka a to, že podstatou každého z nás je láska. Nepřestávám pracovat na tom, abych mohla žít z vyšší podstaty a znamenat pozitivní změnu pro svět a lidstvo. Chci pomáhat ostatním mít odvahu žít s otevřeným srdcem. Chci, aby se tíha života, kterou lidstvo nese, proměnila v lehkost, harmonii, moudrost, mír a lásku. Jsem zde pro každého, kdo chce jít cestou své nejvyšší podstaty, cestou světla.

„Pokud otevřeme srdce, najdeme své místo ve vesmíru.“

Se Míšou se můžete potkat na těchto lekcích: Naam jóga