LEKTOŘI


Mgr. Jana Dudová
Původně jsem vystudovala učitelství, pak jsem se ale stala maminkou tří dětí, a můj původní směr i všechny mé dosavadní cíle se začaly velmi proměňovat. Objevila jsem sílu a chuť dělat věci tak jak cítím, že je správné a stala jsem se dulou a posléze lektorky jógy.
Nyní věnuji většinu svého úsilí (rozumějte v pracovním životě) józe a přípravě žen na porod, většina mého času však stále patří rodině a péči o ni. Józe se ve vlastní praxi věnuji již od dětství, už ani nevím, kdy jsem se s ní setkala poprvé. JIsté je, že mne vždy přitahovala ať už v podobě ásan nebo filosofie, kterous sebou nese. Předávat střípky svých vědomostí jako lektorka jsem začala v roce 2017. Jsme vděčná, že mne má rodina a všichni lidé, kteří ke mně chodí zacvičit si jógu podporují na mé cestě být lepší lektorkou jógy, a že díky nám všem může být Lanade, ve kterém se můžeme společně setkávat.
Jsem zakladatelkou studia Lanade a spoluzakladatelkou organizace Lanade, z.s., která pořádá vzdělávací akce pro maminky a rodiny s dětmi.

S Janou se můžete v Lanade potkat na těchto lekcích:
Hatha jóga pro zdraví
Gravidjóga
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga pro předškoláky
Jóga pro školáky
Předporodní příprava

Mgr. Anna Farníková
Budou to dva roky, co jsem opustila po několika letech sedavý způsob zaměstnání a rozhodla se změnit svůj život. Pustila jsem se do věcí, které mě baví a naplňují. Přes zimu pracuji, jako instruktor lyžování ve Švýcarsku a přes léto se realizuji kreativně, vyrábím šperky z minerálních kamenů, batikuji trička a objevuji krásy přírody a hor. Před rokem mi do života vstoupila jóga a díky ní jsem si uvědomila, že ten skvělý pocit, který zažívám po lekci, může prožít úplně každý. A tímto poznáním, jsem se rozhodla pracovat na tom, abych se stala instruktorkou jógy.
Díky praktikování jógy, můžu zase říci SÓÓÓ HAM, já jsem. A právě tuto jednoduchou větu, bych chtěla prostřednictvím jógy předávat dál. Protože, když žiješ moc dopředu, nebo řešíš svoji minulost, uniká Ti přítomnost žít TADY a TEĎ.
Budu ráda, když navštívíte mé lekce.

S Aničkou se můžete potkat na těchto lekcích: Jóga pro zdravá záda


Kateřina Ondrášková
Vlastní bolest duše a zdravotní problémy mne dovedly k poslání a práci sama se sebou a poté s druhými lidmi. Svou pouť jsem začala v roce 2016 jako masérka, poté se přidala práce s podvědomím, numerologie a energetické terapie. Právě vedené meditace mi pomohly pochopit, jak hluboko jsou uloženy naše křivdy a karmická pouta k druhým lidem. Jak důležité je osvobodit se od minulosti, pochopit ji, abychom mohli žít lépe v přítomnosti. Kromě vedených meditací se nyní věnuji přednáškám na téma vysoká citlivost a také osobním konzultacím. Velmi mne naplňuje pocit, když vím, že jsem někomu pomohla na jeho cestě. Sama procházím transformací své duše, učím se novému chápání a vnímání reality a odkrývání vlastní temnoty. Ve volném čase ráda čtu, chodím na procházky se svou fenkou Hunny, miluji hudbu a květiny.

S Katkou se můžete potkat na těchto lekcích: Vedené meditaceBc. Petra Lancová
Studovala fyzioterapii v Ostravě a Olomouci a Feldenkraisovu® metodu ve Vídni na Feldenkrais Institut Wien pod vedením Jeremy Krausse. Feldenkraisově® metodě se plně věnuje od ukončení studia v únoru 2015, vede pravidelné lekce (ATM®) a workshopy pro veřejnost, individuálně pracuje se “žáky” (kteří se učí sobě lépe rozumět) formou Funkční integrace (FI®) a na míru tvořených ATM® lekcí. Ve volném čase se věnuje současnému tanci, kontaktním improvizacím, zajímá se o hlubinnou psychologii, práci se sny a o psychologickou interpretaci pohádek.

S Petrou se můžete v Lanade potkat na těchto lekcích: Feldenkraisovy metody
Šárka Hoffmannová
Celý život jsem si kladla otázku, kdo jsem a co dělám na Zemi, často mi přišlo, že tady nepatřím a nechci tady být. Utíkala jsem od sebe různými způsoby – práce, alkohol, jídlo, nefunkční vztahy. V roce 2019 jsem se rozhodla, že se chci začít mít ráda a objevovat kdo doopravdy jsem a v tu chvíli mi do života přišla Kundalini jóga. Praktikováním se mi postupně odkrývá mé podvědomí a mě to baví – objevovat vše, co v sobě mám – stinné a světlé stránky, lásku, sílu, různé emoce strachu, smutku, radosti, vděčnosti, které konečně prožívám celým tělem a dovoluji si je. Největší výzva je převádět vše co jsem se naučila do běžného života, hlavně meditační stav – bytí v přítomnosti. Všechny situace a život se učím přijímat jako dar. Vracím se k tomu, co jsem měla nejvíce ráda jako dítě a to je zpěv, zvuky, hudební nástroje a tanec. Své nasbírané zkušenosti chci předávat dále k nalezení naší pravé podstaty.

Se Šárkou se můžete potkat na těchto lekcích: Kundalini JógaMichaela Matochová
Upřímně věřím v dobro člověka a to, že podstatou každého z nás je láska. Nepřestávám pracovat na tom, abych mohla žít z vyšší podstaty a znamenat pozitivní změnu pro svět a lidstvo. Chci pomáhat ostatním mít odvahu žít s otevřeným srdcem. Chci, aby se tíha života, kterou lidstvo nese, proměnila v lehkost, harmonii, moudrost, mír a lásku. Jsem zde pro každého, kdo chce jít cestou své nejvyšší podstaty, cestou světla.

„Pokud otevřeme srdce, najdeme své místo ve vesmíru.“

Se Míšou se můžete potkat na těchto lekcích: Naam jóga