ROZVRH-REZERVACE

VÁŽENÍ NÁVŠTĚVNÍCI. OD 17.5. JE PRO VÁS LANADE OPĚT V PROVOZU. KAPACITY PRO PROVOZ JSOU Z DŮVODŮ VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ OMEZENÉ, PROTO SE PRO SÍM HLAŠTE VČAS. REZERVACÍ MÍSTA A ÚČASTÍ NA LEKCI STVRZUJETE, ŽE JSTE SI V POSLEDNÍCH 48 HODINÁCH PROVEDLI ANTIGENNÍ TEST NA PŘÍTOMNOST COVID-19, S NEGATIVNÍM VÝSLEDKEM.

REZERVACI PROVEDETE KLIKNUTÍM NA PŘÍSLUŠNOU LEKCI V ROZVRHU, POPŘÍPADĚ V REZERVAČNÍM FORMULÁŘI POD ROZVRHEM LEKCÍ (POPŘÍPADĚ PŘES SMS). PŘIHLŠUJTE SE PROSÍM NEJPOZDĚJI 2 HODINY PŘED ZAČÁTKEM LEKCE, V PŘÍPADĚ RANNÍCH LEKCÍ DO 20. HODINY PŘEDCHOZÍHO DNE (POKUD JSTE NESTIHLI PŘIHLÁSIT SE VČAS, INFORMUJTE SE PŘES SMS, ZDA JE NA LEKCI JEŠTĚ VOLNÉ MÍSTO).
Vaše rezervace je závazná, tzn., že v případě, že neprovedete včasné zrušení lekce (telefonicky/SMS nejpozději 3 hodiny před začátkem lekce) a na lekci se nedostavíte, je nutné lekci uhradit jako absolvovanou. Na lekci, které se nemůžete zúčastnit za sebe můžete poslat náhradníka.

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

Rezervace

Rezervaci v rezervačním formuláři proveďte kliknutím na příslušné datum/data konání lekce (můžete rezervovat více termínů najednou) a vyplněním formuláře pod kalendářem.
Vaše rezervace je závazná. Pokud na rezervovanou lekci nepřijdete a svou rezervaci nezrušíte telefonicky nebo SMS nejpozději 3 hodiny před začátkem lekce, bude automaticky považována za absolvovanou a bude nutné lekci uhradit. Na lekci, kterou nemůžete absolvovat je možné za sebe poslat náhardníka.
Rezervací lekce souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar