REZERVACI PROVEDETE VYPLNĚNÍM REZERVAČNÍHO FORMULÁŘE. TEN NAJDETE POD ROZVRHEM LEKCÍ. VÍCE INFORMACÍ O KAŽDÉ LEKCI ZÍSKÁTE KLIKNUTÍM NA OKÉNKO LEKCE V ROZVRHU.
Přihlašujte se prosím nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce, pokud nestihnete provést rezervaci včas, ověřte si volná místa telefonicky.
VAŠE REZERVACE JE ZÁVAZNÁ, tzn., že v případě, že neprovedete včasné zrušení lekce (telefonicky/SMS nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce) a na lekci se nedostavíte, je nutné lekci uhradit jako absolvovanou. Na lekci, které se nemůžete zúčastnit za sebe můžete poslat náhradníka.

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

ČTVRTEK

SOBOTA

 

Rezervace

Rezervaci v rezervačním formuláři proveďte kliknutím na příslušné datum/data konání lekce (můžete rezervovat více termínů najednou) a vyplněním formuláře pod kalendářem.
Vaše rezervace je závazná. Pokud na rezervovanou lekci nepřijdete a svou rezervaci nezrušíte telefonicky nebo SMS nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce, bude automaticky považována za absolvovanou a bude nutné lekci uhradit. Na lekci, kterou nemůžete absolvovat je možné za sebe poslat náhradníka.
Rezervací lekce souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar