Mgr. Jana Dudová

Původně jsem vystudovala učitelství, pak jsem se ale stala maminkou tří dětí, a můj původní směr i všechny mé dosavadní cíle se začaly velmi proměňovat. Objevila jsem sílu a chuť dělat věci tak jak cítím, že je správné a stala jsem se dulou a posléze lektorky jógy.
Nyní věnuji většinu svého úsilí (rozumějte v pracovním životě) józe a přípravě žen na porod, většina mého času však stále patří rodině a péči o ni. Józe se ve vlastní praxi věnuji již od dětství, už ani nevím, kdy jsem se s ní setkala poprvé. JIsté je, že mne vždy přitahovala ať už v podobě ásan nebo filosofie, kterous sebou nese. Předávat střípky svých vědomostí jako lektorka jsem začala v roce 2017. Jsme vděčná, že mne má rodina a všichni lidé, kteří ke mně chodí zacvičit si jógu podporují na mé cestě být lepší lektorkou jógy, a že díky nám všem může být Lanade, ve kterém se můžeme společně setkávat.
Jsem zakladatelkou studia Lanade a spoluzakladatelkou organizace Lanade, z.s., která pořádá vzdělávací akce pro maminky a rodiny s dětmi.

S Janou se můžete v Lanade potkat na těchto lekcích
Hatha jóga pro zdraví
Gravidjóga
Ranní zdravotní jóga
Jóga pro rodiče s dětmi
Jóga pro předškoláky
Jóga pro školáky

Mgr. Anna Farníková

Budou to dva roky, co jsem opustila po několika letech sedavý způsob zaměstnání a rozhodla se změnit svůj život. Pustila jsem se do věcí, které mě baví a naplňují. Přes zimu pracuji, jako instruktor lyžování ve Švýcarsku a přes léto se realizuji kreativně, vyrábím šperky z minerálních kamenů, batikuji trička a objevuji krásy přírody a hor. Před rokem mi do života vstoupila jóga a díky ní jsem si uvědomila, že ten skvělý pocit, který zažívám po lekci, může prožít úplně každý. A tímto poznáním, jsem se rozhodla pracovat na tom, abych se stala instruktorkou jógy.
Díky praktikování jógy, můžu zase říci SÓÓÓ HAM, já jsem. A právě tuto jednoduchou větu, bych chtěla prostřednictvím jógy předávat dál. Protože, když žiješ moc dopředu, nebo řešíš svoji minulost, uniká Ti přítomnost žít TADY a TEĎ.
Budu ráda, když navštívíte mé lekce.

S Aničkou se můžete potkat na těchto lekcích
Vinyasa jóga (úterý)
Jóga pro zdravá záda

Tereza Kopková


S Terezou se můžete potkat na těchto lekcích:
Vinyasa Jóga


Bc. Petra Lancová

Studovala fyzioterapii v Ostravě a Olomouci a Feldenkraisovu® metodu ve Vídni na Feldenkrais Institut Wien pod vedením Jeremy Krausse. Feldenkraisově® metodě se plně věnuje od ukončení studia v únoru 2015, vede pravidelné lekce (ATM®) a workshopy pro veřejnost, individuálně pracuje se „žáky“ (kteří se učí sobě lépe rozumět) formou Funkční integrace (FI®) a na míru tvořených ATM® lekcí. Ve volném čase se věnuje současnému tanci, kontaktním improvizacím, zajímá se o hlubinnou psychologii, práci se sny a o psychologickou interpretaci pohádek.

S Petrou se můžete v Lanade potkat na lekcích Feldenkraisovy metody