Tibetské mísy – čištění těla a mysli a uvolnění páteře

PÁTEK 20. LEDNA 2023 V 18:30 AŽ 20:00

REZERVACE NA AKCI ZDE: https://lanadejoga.cz/rezervace/

Tibetské vibrační mísy jsou tradiční léčivé nástroje. Jsou ručně vytesány na frekvence různých čaker. Tibetské zpívající mísy působí na náš mozek a uklidňují nás.
Naše koncentrace se zlepšuje a naše emoční napětí a blokády se zmírňují. Zvuk svými vibracemi dokáže zmírnit duševní nebo emocionální bolest (nízké sebevědomí, obavy, strach, vztek, úzkost, deprese, nespavost).
Mísy fungují prostřednictvím zvuku a vibrací. Její hluboké vibrace se přenášejí na buněčnou úroveň lidského těla. Stimulují energetické meridiány, cévy, lymfu, nervy, žíly, lymfatický systém se pomáhá otevřít, uvolňuje napjaté části těla, navozuje stav hluboké meditace, jasnost mysli, intuici, vnitřní klid.
V lidském těle je 7 hlavních čaker, z nichž každá má svou vlastní barvu, tón, frekvenci a mantru. Za pomoci těchto 4 vlastností každou čakru můžeme očistit a energizovat.
250Kč za setkání.
Kdo vás zve:
Katka Gasmanová, studovala na Ostravské univerzitě, v Irsku, USA, Turecku a na Taiwanu sociální práci a psychologii. Více než 15 let žije nomádský život. Procestovala 3/4 světa.
Více než 4 roky strávila v Indii studiem jógy. Přes rok strávila v Nepálu studiem Tibetských mís.
Na svých cestách strávila hodně času v ašrámech a Buddhistických klášterech v různých částech světa – Austrálie, Japonsko, Myanmar, Thajsko, Taiwan, Německo, Španělsko, USA, Mexiko, Indie, Nepál, Itálie. Dva měsíce žila jako jeptiška v Buddhistickém klášteře na Taiwanu kde studovala Čínský Buddhismus.
Po světě organizuje kirtany – zpívání manter, kakaové ceremonie, ženské kruhy, sdílí jógové a tantrické techniky. Čištění a energizace čaker, relaxace a masáže Tibetskými mísami.