Relaxační jógové pobyty pro ženy na Antariku

Milé ženy, zveme Vás na již čtvrtý ročník jógově-relaxačních pobytů s lektorkou Janou Dudovou a masérkou Luckou Cuperovou na chatě Antarik v kouzelném místě na pomezí Beskyd a Javorníků.
Pobyt je pro všechny ženy, které chtějí opečovat svou duši i tělo, dosytit energii, pro ty, které chtějí svůj život obohatit a zlepšit o nové dovednosti, praktiky a vědomosti, pro jogínky i nejogínky.
Těšit se můžete na cvičení jógy, relaxace a meditace, rituální kakao, relaxace s tibetskými mísami, arteterapeutickou tvořivou dílnu, zpěv manter, výrobu jógových mál a náramků z minerálů, workshop bylinné napářky, výrobu barefoot sandálků, promítání filmů a samozřejmě relaxační i terapeutické a guasha masáže od Lucky.
V neposlední řadě vás čeká skvělá srdcem připravovaná vegetariánská nebo veganská kuchyně (plná penze), nádherné prostředí v panenské přírodě sálající klidem a skvělá parta žen 🙂
Každá žena si určitě najde to svoje ❤, účastnit se všeho dění není povinné 🙂
Kdy: (délku pobytu je možné upravit)
SRPEN: Středa 23. 8. – neděle 27.8.2023
Kde: Chata Antarik (www.antarik.cz) u Francovy Lhoty
Cena: SRPEN – ubytování + plná penze + příspěvek na pronájem sálu: 4700 Kč (4 dny a noci)/ v případě kratšího pobytu 1290 Kč (1 noc), program: 3600 Kč/ při kratším pobytu 999 Kč (1 den).
Ubytování na 2 až třílůžkových pokojích v prvním patře.
Možnost mít s sebou pejska za příplatek.
V případě zájmu o podrobnější informace nás kontaktujte na tel 605273481 nebo přes mail na info@lanadejoga.cz
Pobyt je možné proplatit i z fondu zaměstnavatele, případně čerpat příspěvek od pojišťovny – více info osobně 😉