ONLINE KURZ
Těhotenská jóga pro pohodové těhotenství a porod

gravidjoga

Jste těhotná a chcete se udržet v kondici
a dobré psychické pohodě po celé těhotenství?


Hledáte způsob jak se připravit na porod?


Chcete se naučit jak správně dýchat u porodu
a uvolnit se, aby porod probíhal hladce a co možná nejlépe?


Věděla jste, že těhotenská jóga je účinným prostředkem, který dokáže zmírnit nebo zcela odstranit bolesti a fyzický diskomfort v těhotenství, a dokáže ženu naučit pracovat se svým tělem a dechem a usnadnit tak porod miminka?

Gravidjoga


Jóga jako jedno z mála těhotenských cvičení učí pracovat i s dechem, nabízí techniky práce s myslí, vizualizace a relaxace, které pomáhají uvolnit tělo u porodu a usnadnit a zkrátit jeho průběh.

VÍCE O KURZU, KTERÝ JE NYNÍ V PŘEDPRODEJI

Online kurz Těhotenská jóga pro pohodové těhotenství a porod je komplexní kurz těhotenské jógy vhodný jak pro ženy, které již jógu cvičily, tak pro úplné začátečnice bez zkušeností. Kurz vás naučí pracovat s vlastním tělem a umět vnímat jeho potřeby, prohloubí napojení na vaše děťátko a nabídne možnosti jak se zbavit napětí, stresu a strachů z porodu.

Během kurzu se naučíte
~ cviky, které vám pomohou proti typickým těhotenským bolestem zad a pánve a dalším problémům
~ jednoduché dechové techniky, které vás naučí zvládat porodní kontrakce, a zmírňovat případné porodní bolesti
~ základní relaxační techniky, které vám umožní rychle uvolnit tělo a zbavit se obav a jiných negativních emocí
~ cviky pro posílení a uvolnění pánevního dna, pro bezproblémové těhotenství, hladký průběh porodu a návrat těla zpět do kondice po porodu

Co můžete od kurzu očekávat a pro koho je vhodný?

Online kurz těhotenské jógy je vhodný pro všechny těhotné maminky, lekce si v něm najdou dokonce i ženy s rizikovým těhotenstvím.
Kurz je uchopen maximálně komplexně, a to z pohledu lektorky jógy, fyzioterapeutky a duly. Hlavní snahou bylo vytvořit cvičení pro těhotné ženy, které bude bezpečné, bude brát v potaz to, v jaké fázi těhotenství a také v jakém zdravotním stavu se momentálně těhotná maminka nachází. Jednotlivé cviky a cvičení berou v potaz nejen měnící se anatomii těhotné ženy, ale také její psychické rozpoložení a potřeby v těhotenství.

Co vše online kurz jógy obsahuje?

Online kurz těhotenské jógy obsahuje celkem 20 hodin videolekcí. Lekce jsou o různé délce (do 20 minut pro ty, kdo nemají čas na dlouhá cvičení i lekce dlouhé přes 60 minut pro ty, kdo si chtějí cvičení a relaxaci náležitě vychutnat).

 • Videa obsahují:
  cvičení jógy pro odstranění nebo zmírnění bolestí zad a pánve, otoků končetin a jiných obtíží spojených s těhotenstvím
  cvičení jógy pro přípravu těla na porod
  cvičení k posílení i uvolnění pánevního dna
  cvičení a dechové a relaxační techniky pro rizikové těhotenství
  dechové techniky k uvolnění těla a mysli, zbavení se stresu a pro hladký průběh porodu
  relaxační cvičení pro uvolnění těla a mysli a rychlejší regeneraci těla
  vizualizační cvičení k hladšímu průběhu porodu, rozpuštění strachů z komplikací
  v těhotenství a u porodu, prohloubení vztahu k miminku
  BONUS 1: lekce poporodní jógy a cvičení pro pánevní dno po porodu
  BONUS 2: kartičky s afirmacemi ke klidnému a láskyplnému porodu
  BONUS 3: sleva 20% na kurz Jóga po porodu a návrat zpět k plné síle a vitalitě

Cena online kurzu v předprodeji činí 1500 Kč, což je zlomek ceny ve srovnání s cenou kurzu gravidjógy ve studiu. Lekce vám navíc zůstávají navždy, kurz tedy můžete využít opakovaně i v dalších těhotenstvích.
Aktuálně ladíme online prostředí kurzu a poslední lekce kurzu, po dokončení všech úprav bude cena kurzu 3000 Kč, což plánujeme k datu 31. července 2022.

Koupit

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Kopie-návrhu-Blue-Flat-Minimalist-Spa-Health-Website-9-1024x266.jpg.

Protože jednotlivé fáze těhotenství vyžadují odlišný přístup a péči o tělo, jsou cvičení rozdělena do sekcí pro první, druhý a třetí trimestr.

Kurz obsahuje i lekce pro ženy s rizikovým těhotenstvím, protože i ony se chtějí udržet v dobré náladě a kondici a připravit se na krásný porod.

Nemáte mnoho času a už teď víte, že nestihnete projít celý kurz od začátku do konce?
Nic se nebojte.

Kurz je rozdělen do tří částí – první trimestr, druhý trimestr a třetí trimestr. V členské sekci si tedy najdete přesně ty pravé cviky pro období, ve kterém se nacházíte.
Pro ty, kdo nemají mnoho času na cvičení (třeba proto, že už máte doma jedno nebo více starších dětí), kurz obsahuje lekce o délce do 20 minut. Pro ty, kdo si chtějí svou cvičební lekci i relaxaci náležitě užít, je zařazeno i několik lekcí o délce 75 minut.

Nikdy jsem jógu necvičila, je pro mne těhotenská jóga vhodná?
Těhotenská jóga je soubor velmi jemných ásan, které jsou pečlivě vybrány a zařazeny do sekcí pro jednotlivé trimstry. Zvládne je zacvičit úplně každá žena tedy i ta, která na józe nikdy nebyla. V úvodním videu, které vás seznámi se zásadami cvičení se dozvíte, jak jógu cvičit správně, anyste si zbytečně neubližovala, a jak si pomoci v případě, že vám některá pozice nejde provést.

Je bezpečné cvičit po celou dobu těhotenství?
Protože jednotlivé fáze těhotenství vyžadují odlišný přístup a péči o tělo, jsou cvičení rozdělena do sekcí pro první, druhý a třetí trimestr. Jednotlivé cviky jsou vždy přizpůsobeny fyziologickým změnám a potřebám ženy v daném období.

Jak se v tolika lekcích vyznám?
Kurz je přehledně rozčleněn do sekcí CVIČENÍ, DECHOVÁ CVIČENÍ, RELAXACE a VIZUALIZACE.
Sekce CVIČENÍ je navíc rozdělena do tří částí podle trimestrů. 

Co když mám rizikové těhotenství?
Kurz obsahuje i lekce pro ženy s rizikovým těhotenstvím, protože i ony se chtějí udržet v dobré náladě a kondici a připravit se na krásný porod. Jde to i za pomocí jemných velmi jemných cviků a dechových a relaxačních technik.

Na jak dlouho získávám přístup k online kurzu?
Přístup do online kurzu vám prostřednictvím online sekce zůstává již navždy, kurz tedy můžete opakovaně využít i v dalších těhotenstvích.

Kolik Vás bude celý kurz stát?

Cena celého kurzu je nyní do 31.7. 2022 v akci za 1500 Kč, tj. pouhých 50 Kč za hodinovou lekci. Po tomto datu bude platit běžná cena 3000 Kč. Na cvičení v těhotenství navíc přispívá většina pojišťoven v ČR. Fakturu za online kurz tedy můžete uplatnit na své pojišťovně a nechat si část ceny kurzu proplatit.

Koupit

Kdo vás kurzem provede?

Jmenuji se Jana Dudová, a jsem dula a lektorka jógy. Jógu cvičím již před 20 let a lekce jógy pro těhotné vedu od roku 2018. Jako dula provádím ženy těhotenstvím a porodem od roku 2016. Sama mám tři děti, a krásné porody, které jsem s nimi zažila jsou mi inspirací pro mou další práci a péči o nastávající maminky.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Kopie-návrhu-Blue-Flat-Minimalist-Spa-Health-Website-3-1024x266.jpg.